KONFERENCE

Služby pro účastníky kongresů a konferencí

Doprava

Na základě programu konference/kongresu navrhneme optimální způsob dopravy jak pro jednotlivce, tak i skupiny. Vždy klademe důraz na to, aby se účastníci akce dostali na jednání včas s minimálními časovými ztrátami a maximálním pohodlím.

Ubytování

Při zajišťování ubytování vycházíme z požadavku klienta a respektování firemních pravidel.            S cílem minimalizovat Vaše náklady, porovnáváme ceny získané přímo z hotelu s cenami nabízenými kongresovým organizátorem i ubytovacími servery a vždy vybereme tu nejoptimálnější variantu.

Registrace

Na odborné akce zajistíme předplacení účasti, s hlavním důrazem na informaci o včasných registracích, po akci rozešleme účastnické certifikáty . V případě potřeb jsme schopni uhradit i členské poplatky a odbornou literaturu.

Doprovodné služby

  • transfery: letiště - hotel - letiště, hotel - kongresové centrum - hotel
  • předplacené parkování, jízdenky MHD, předplacené taxi
  • cestovní pojištění, informace o vízové povinnosti nebo přímo obstarání víz
  • stravování
  • pronájem konferenčních prostor i techniky, služby hostesek, tlumočníků, fotografa, zajištění ID visaček, tisku materiálů

a mnohé další dle Vašich potřeb

Finanční služby

Každý kongres nebo konference má své specifické požadavky. Položkové průběžné kalkulace jsou samozřejmostí. Transparentnost finančních analýz a dodržování rozpočtu jsou základem naší úspěšné práce.